Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Informace k obnovení provozu školy

Informace k obnovení provozu školyProvoz na hlavní budově bude obnoven v pondělí 22. 2.

Do 26. 2. má karanténní opatření pouze třída Berušky.

Provoz detašovaného pracoviště bude obnoven 23. 2.

Při nástupu dítěte do mateřské školy podepíší rodiče u třídních učitelek „Čestné prohlášení“, kde uvedou datum provedeného RT PCR testu (test by měl být proveden v rozmezí 5. – 7. dne od kontaktu s Covid pozitivní osobou, nejdéle však 10. den). V případě, že test nebyl proveden, bude uveden důvod, který musí být v souladu s doporučením HSHMP (dítě již onemocnění prodělalo, nesetkalo se s Covid pozitivní osobou, prodloužené karanténní opatření apod.).

 

Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace bude vstup do budovy povolen třetím osobám  pouze v respirátorech FFP2 a nanorouškách na nezbytně nutnou dobu. Pro děti platí stávající režim.

Děkujeme za pochopení