Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Rozloučení s předškoláky 27. 8. od 14:00 hod.

Rozloučení s předškoláky 27. 8. od 14:00 hod.Kolektiv mateřské školy zve srdečně všechny předškoláčky na tradiční rozloučení se školkou, které se z důvodu stávající situace a rekonstrukce prostor mateřské školy koná se zpožděním a bez účasti rodičů. Čeká nás setkání s kamarády, prověření znalostí, dárky pro budoucí prvňáčky, představení na školní zahradě.  Sraz dětí je před mateřskou školou (Berušky a Myšky - hlavní budova, Ježečci a Zajíčci - detašované pracoviště) ve 14:00 hod. Děti budou mít batůžky s pitím a přezůvkami. Vzhledem k tomu, že se představení na školní zahradě uskuteční již od 15:30 hod., rodiče si děti vyzvednou v 16:30 hod.

Těšíme se na společně strávený čas.

Rozlouceni_s_predskolaky.pdf