Úvod > Třídy > Berušky > "DEN DĚTÍ "

"DEN DĚTÍ "

Milí rodiče, milé BERUŠKY!

Přinášíme vám všem mnoho pozdravů, děkujeme za dopisy a hezké obrázky Pololetní prázdniny - zskrizanov.cz.

Čas letí a za námi jsou už Vánoce, Velikonoce, slavili už i maminky a všechny ženy. Dokonce už i karanténa je za námi, s některýma jsme se potkali ve školce, někteří jste zůstali doma. Ale to vůbec nevadí, určitě se najde příležitost, kdy se ještě všichni potkáme. Ale co je teď nejdůležitější, je to, že 1.6.- v pondělí, mají všechny děti na celém světě svátek, je Mezinárodní den dětí. A proto všem BERUŠKÁM přejeme hodně zdraví, lásky moc, ať rostete rodičům pro radost. Ať každý den vám svítí sluníčko, ať se vám pořád směje srdíčko. Přejeme vám to nejkrásnější dětství plné úžasných zážitků, na které budete s láskou vzpomínat. Přejeme vám ty nejúžasnější rodiče, kteří vás budou vždy milovat.

Veselé a radostné dny plné sluníčka, smíchu, legrace a lásky přejí Natálka a Maruška.

A něco pro rodiče :

"  NENÍ NA SVĚTĚ VĚTŠÍ ZÁZRAK

NEŽ DÍTĚ.

NENÍ NIC ČISTĚJŠÍHO

NEŽ JEHO OČI.

NENÍ NIC SLADŠÍHO

NEŽ JEHO ÚSMĚV. "

Malé děti - malé starosti.

Velké děti - velké starosti.

TVP_ den_deti.pdf

zvířatka.pdf

kolik_tecek.pub

kolik_tecek.pdf

...a už umíte všechno, co má umět předškolák?...ještě ne?...to nevadí, vy jste šikulky a určitě to zvládnete, ale musíte si to zkoušet a trénovat ...a nezapomínejte na logopedii,když bude šikovný jazýček, bude šikovná i ruka na psaní !!!