Úvod > O školce > Informace pro rodiče

Provozní doba:

6:30 – 17:00 hod. (hlavní budova), děti se scházejí do 8:30 hod.
6:30 – 17:00 hod. detašované pracoviště MŠ Předškolní 419

Školní rok začíná v pondělí 2. 9. 2019

Vzdělávací činnost školy

Děti jsou rozděleny do 8 tříd (zohledněn je věk dítěte).

Školní vzdělávací program „Zelená školka“ je zpracován tematicky v souladu s Rámcovým programem pro mateřské školy s ohledem na věkové zvláštnosti, hygienické požadavky a podmínky školy.

Děti do MŠ potřebují:

bačkorky, náhradní oblečení (tričko, ponožky, spodní prádlo, pyžamo, oblečení na ven).

Platby: číslo účtu: 85149399/0800 (platby školného i stravného prosíme zasílat jedním trvalým příkazem)

celodenní stravné a úplata za předškolní vzdělávání (školné) se hradí bezhotovostně (trvalý příkaz).
Úplata za předškolní vzdělávání: od 1.9.2019 do 31.8.2020 bude částka 1 114,-Kč/měsíčně (neplatí děti s povinným předškolním vzděláváním včetně odkladů školní docházky).

Platba stravného

• trvalým příkazem k platbě: 840,- Kč měsíčně - splatnost k 11.dni v měsíci, v lednu a červnu každého roku bude provedeno vyúčtování  a přeplatek vrácen zpět na daný účet.
  • Pokud přeplatek na stravném bude vyšší než 2000,- Kč, částka bude jednorázově vrácena na daný účet.
  • Celková měsíční částka k úhradě: 1954.- Kč.

Rodiče obdrží na informativní schůzce nebo na začátku školního roku variabilní symbol, pod kterým budou obě platby měsíčně do MŠ posílat.

Kulturní akce:

Fond rodičů – rodiče přispívají na divadla, hudební pořady, výlety, dárečky apod. Částka na školní rok je 1000,- Kč.

Kolektiv zaměstnanců tvoří:

17 pedagožek včetně ředitelky mateřské školy, 2 školní asistenti, asistent pedagoga, administrativní pracovnice. O chutné a zdravé jídlo se ve školní jídelně starají paní kuchařky, paní uklízečky udržují v čistotě a pořádku prostory školky a pomáhají dětem při sebeobslužných činnostech.

Bc. Alice Hozmanová

Telefon:  244 911 551, 735 129 438