Úvod > O školce > Informace pro rodiče

Provozní doba:

6:30 – 17:00 hod. hlavní budova, děti se scházejí do 8:30 hod.
6:30 – 17:00 hod. detašované pracoviště, děti se scházejí do 8:30 hod.

Školní rok začíná v úterý 1. 9. 2020

Vzdělávací činnost školy

Děti jsou rozděleny do 8 tříd (zohledněn je věk dítěte).

Školní vzdělávací program „Svět kolem nás“ je zpracován tematicky v souladu s Rámcovým programem pro předškolní vzdělávání s ohledem na věkové zvláštnosti, hygienické požadavky a podmínky školy.

Děti do MŠ potřebují:

Poprve_do_skolky_.pdf

Platby: číslo účtu: 85149399/0800 (platby školného i stravného prosíme zasílat jedním trvalým příkazem)

celodenní stravné a úplata za předškolní vzdělávání (školné) se hradí bezhotovostně (trvalý příkaz).
Úplata za předškolní vzdělávání: od 1.9.2020 do 31.8.2021 bude částka 1 134,- Kč/měsíčně (neplatí děti, které plní povinné předškolní vzděláváním včetně odkladů školní docházky).

Platba stravného

• trvalým příkazem k platbě: 840,- Kč měsíčně - splatnost k 11.dni v měsíci, v lednu a červnu každého roku bude provedeno vyúčtování  a přeplatek vrácen zpět na daný účet.
  • Pokud přeplatek na stravném bude vyšší než 2000,- Kč, částka bude jednorázově vrácena na daný účet.
  • Celková měsíční částka k úhradě: 1974.- Kč (stravné + školné).Informace_k_platbe.pdf

Rodiče obdrží na informativní schůzce nebo na začátku školního roku variabilní symbol, pod kterým budou obě platby měsíčně do MŠ posílat.

Kolektiv zaměstnanců tvoří:

Kolektiv zaměstnanců tvoří 18 pedagožek včetně ředitelky mateřské školy, školní asistent, asistent pedagoga, asistent pro děti s odlišným mateřským jazykem, administrativní pracovnice. O chutné a zdravé jídlo se ve školní jídelně starají paní kuchařky, paní uklízečky udržují v čistotě a pořádku prostory školky a pomáhají dětem při sebeobslužných činnostech.

Mgr. Alice Hozmanová, ředitelka MŠ

Telefon: 735 129 438