Úvod > Třídy > Ježečci > Rozdělení dětí do skupin a informace k nástupu do MŠ

Rozdělení dětí do skupin a informace k nástupu do MŠ

Scházení a rozcházení dětí:

• Ráno si děti budou přebírat paní učitelky před budovou MŠ v 7:30 hod. (v pondělí a ve středu bezprostředně po testování), v odpoledních hodinách se budou děti rozcházet na zahradě MŠ od 15:30 hod., v případě špatného počasí u vchodu do MŠ.
  • Děti si do mateřské školy budou nosit batůžky, ve kterých budou mít: pláštěnku, dobře uzavíratelnou láhev na pití, chirurgickou roušku (pro případ izolace a do společných prostor školy), sportovní vybavení: švihadla, tenisáky apod. (hodně času budeme trávit s dětmi venku).

Rozdělení děti do skupin:

Ježečci 1 (zůstávají ve své třídě)

paní učitelky: Běla Šilhánová, DiS., Lenka Kačírková, Iryna Vančová, asistent pedagoga

Daran A.
Nikol B.
Tereza H.
Vojtěch H.
Jakub H.
Lukáš P.
Emílie P.
Štěpán R.
Adam Š