Úvod > Třídy > Ježečci

Ježečci

Vyučující: Hana Pellechová, Tereza Kristková, Petra Křížková (asistent pedagoga)

Nad budovou Šj,  Předškolní 419, vlevo, třída předškolních dětí

Provozní doba třídy: 7:00-16:30 hod.

2 Starší

Screeningové vyšetření školní zralosti + zápis do prvních tříd

Zítra jdeme do lesa!

Zítra tj. 8.1. jdeme do lesa na program ,,Zvířata v zimě,, dobře děti oblečte. Má být -8°C. Děkuji T.

Informace pro rodiče k "ADVENTNÍMU ZPÍVÁNÍ"

VÁNOČNÍ ŠKOLKOVÉ FOCENÍ

INFORMACE PRO RODIČE K POHÁDKOVÉMU BRUSLENÍ

Prosíme o ovoce na čtvrtek

Hezký den milé děti a rodiče Tento týden si budeme povídat o ovoci a jeho důležitosti. Prosíme Vás o donesení 1 - 2 kusů ovoce dle Vašich možností. S dětmi si uděláme ovocné špízy a když něco zbyde i džus. Děkuji Vám za pomoc T.

Domácí úkol na pondělí 1.

Milí rodiče, děti od nás zítra dostanou malý úkol. Příští týden si budeme povídat o rodině. Pokud je to ve vašich silách, předejte dětem nějakou fotku Vaší rodinky. Ideálně na pondělí, děti o ní budou mluvit. A opět, zkuste se dětí zeptat, zda náhodou nemají od nás nějaký úkol. Ať si na to rozpomenou samy. Hezký den T.H.P.

Baťoh s pitíčkem

prosíme, aby měly děti s sebou na každý den baťoh s pitíčkem. Každý den jsme při pobytu venku mimo školku a děti mají žízeň. pozn: sladkosti a jiné mňamky do baťohu nepatří:-) děkujeme ..H a T a P

2 Starší