Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Balíček okamžité pomoci Pražanům

Balíček okamžité pomoci PražanůmVážení rodiče,

Zastupitelstvo hl. m. Prahy na svém posledním zářijovém zasedání v tomto volebním období jednomyslně schválilo vyčlenění 308 000 000 korun na pomoc pražským domácnostem ohrožených inflací v podobě „Balíčku okamžité pomoci pro Pražany“. Do tohoto projektu jsme zapojili Mateřskou školu a Základní školu Kunratice. Finanční pomoc je určena všem dětem a žákům škol zřízených hl. m. Prahou a pražskými městskými částmi, jejichž rodiny jsou ohroženy vysokou inflací a energetickou krizí. Vzhledem k tomu, že sociální pomoc nelze vyplácet zpětně, doporučuji Vám seznámit se s podmínkami dotace co nejrychleji a to na webu hl. m. Prahy na adrese:

https://pomocprazanum.praha.eu/cz/balicek-skolstvi

Lenka Alinčová

Starostka MČ Praha-Kunratice

 

Pokud chcete čerpat finanční prostředky od října, odevzdejte žádost do 30. 9. ředitelce MŠ, která Vám rovněž zodpoví veškeré dotazy.

Žádost o prominutí úplaty ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze:

A4_zadost_dite_zak_ucastnik_balicek.pdf

Žádost o příspěvek z FONDU SOLIDARITY v rámci opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze: 

a4_zadost_dite_zak_ucastnik_fond_solidarity.pdf