Úvod > Třídy > Berušky

Berušky

Vyučující: Natália Kulová, Věra Forejtová

MŠ Předškolní 880, přízemí vpravo, třída dětí tříletých a mladších

Provozní doba třídy: 7:00-16:30 hod.

VELIKONOCE

Ahoj Berušky! Začíná týden, kdy slavíme Velikonoce. Všude se uklízí, malují vajíčka, pletou pomlázky,... Už máte z toho něco udělané? Kdyby ne, tak se můžete inspirovat malou nabídkou. Tenhle týden se spíše zaměřte na vlastní tradice, které už roky dodržujete a zachováváte. Vždyť svátky jsou o rodině. A ti z vás, kteří nemáte u sebe babičku a dědečka, pošlete jim pěkné přáníčko, zavinšujte vinš, zavolejte. Určitě se tomu potěší. Krásné Velikonoční svátky plné sluníčka přejí Natálka a Věrka.

Publikováno 28. 3. 2021 23:59

Jaro už je tu, zahrada je plná květů

Ahoj Berušky! Tak jsme se dočkali, jaro už je tu. I počasí se změnilo, svíti sluníčko a něžně nás zahřívá. I procházky budou veselejší a bude se na co koukat. Začínají růst různé kytičky, ptáčkové zpívají, broučci se probouzí, a spousta dalších jarních překvapení. Tak mějte oči otevřené a nasávejte to barevné kouzlo přírody. Jarní dny plné sluníčka, pohody a radosti přejí Natálka a Věrka.

Publikováno 24. 3. 2021 15:34

V BŘEZNU HODNĚ KNÍŽKY ČTEME, DO POHÁDKY NAKOUKNEME...

Ahoj Berušky! Jak se máte? Počasí nám moc nepřeje na dovádění venku a na procházky, ale to vůbec nevadí, protože si můžeme doma hodně číst. V březnu začíná jaro, ale taky je to měsíc knihy. Máte doma knihovničku? Tak co kdybychom ji provětrali?...a uklidili?...a doplnili?...a… Hezké březnové čtení přejí Natálka a Věrka.

Publikováno 19. 3. 2021 8:37

Brousíme si jazýček

Publikováno 11. 3. 2021 22:01

Travička je zelená, ve třídě znám všechna jména

Ahoj Berušky! Všechny vás moc zdravíme a doufáme, že si užíváte hezké chvilky doma a usilovně plníte úkoly, které jsme vám připravily. Už víte co je kulaté, žluté? A semínka už odpočívají ve vatičce nebo v truhlíku? Nezapomeňte se o ně hezky starat, abyste měli co přinést do školky. Než přijde jaro, tak budeme hledat všechno co je zelené, budeme počítat do 3, naučíme se básničku, písničku, něco si vytvoříme... Tak šup - šup... Hodně sluníčka, pohody a legrace přejí Natálka a Věrka.

Publikováno 11. 3. 2021 19:04

SNĚHULÁČEK UŽ ŠEL SPÁT, SLUNÍČKO NÁS BUDE HŘÁT

Dobrý den, milí rodiče a milé Berušky! Doufáme, že se máte dobře a jste všichni zdraví. Nějakou dobu se neuvidíme, ale věříme, že čas strávený doma přinese i něco pozitivního. Budete mít více času na sebe, můžete se věnovat aktivitám a činnostem, na které nebyl čas, anebo jenom tak odpočívat. Věříme, že budete mít hodně zážitků, a až se potkáme, tak se o ně s námi rádi podělíte. Tak se mějte všichni krásně, užívejte slunečné dny a hlavně se opatrujte. Vaše Natálka a Věrka

Publikováno 4. 3. 2021 19:56