Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí

Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětíMateřská škola Kunratice zve rodiče nově přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání na informativní třídní schůzku, která se uskuteční ve středu 24. 6. Vzhledem k mimořádným opatřením bude schůzka probíhat ve venkovní učebně na školní zahradě mateřské školy (v případě nepříznivého počasí ve třídě Zajíčci, Předškolní 419 – detašované pracoviště MŠ). Prosíme o účast bez dětí a pouze jeden zákonný zástupce. Na schůzce obdržíte stejnopis rozhodnutí o přijetí a důležité informace o provozu a vzdělávání v mateřské škole.

Schůzka se uskuteční na dvě skupiny:

  1. skupina od 16:00 hod.: příjmení dítěte A - Ma
  2. skupina od 17:00 hod.: příjmení dítěte Me – Ž

Účast na schůzce je žádoucí.

     Těšíme se na Vás!                                                  

                                                                                                                                                                                        Alice Hozmanová, ředitelka MŠ