Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Péče pro děti rodičů vybraných profesí nezbytných pro chod státu

Péče pro děti rodičů vybraných profesí nezbytných pro chod státuVážení rodiče, 

Mateřská škola Kunratice je na seznamu určených škol a školských zařízení, které poskytují péči dětem, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu. Zaměstnavatelé, kteří odpovídají výčtu uvedených profesí, mohou požádat o umístění dětí prostřednictvím formuláře, který bude zaslán na MHMP (Odbor školství, mládeže a sportu), Mgr. Stanislav Sivaninec, kontakt: stanislav.sivaninec@praha.eu, telefon: +420 236 00 5927

 

Usneseni_vlady-cr.pdf

Seznam_vybranych_skol.pdf

Formular_zamestnavatel_urcena_skola.xlsx

Od 2. 3. je v provozu třída Ježečci, detašované pracoviště, Předškolní 419.