Úvod > O školce > Aktuality > Uzavření detašovaného pracoviště z důvodu karanténního opatření

Uzavření detašovaného pracoviště z důvodu karanténního opatření

dne 12. 2. 2021 byly děti ze třídy Zajíčci a třídy Ježečci  v kontaktu s dítětem, které je Covid pozitivní. Epidemiologickým šetřením byl shledán důvod pro karanténní opatření do 22. 2. 2021 v těchto třídách.
V příloze jsou k dispozici veškeré informace, pokyny a doporučení z HSHMP. Kontaktujte svého pediatra, který Vám vystaví žádanku na RT-PCR test a případně i OČR.

Pokud proběhne karanténa bez klinických obtíží a výsledek z odběru bude negativní, karanténa končí (po uplynutí min. 10 dnů od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou).

Rozhodnuti_o_uzavreni_detasovaneho_pracoviste.pdf

Karantenni_opatreni_trida_zajicci_jezecci.pdf

Distanční vzdělávání by mělo proběhnout od 17. 2. - do 19. 2. (od 22. 2. jsou jarní prázdniny), v sekci jednotlivých tříd budete mít k dispozici pracovní listy k probíraným tématům a můžete je využít.

O karneval děti nepřijdou, zrealizujeme ho v nejbližším termínu po jarních prázdninách!!!