Úvod > O školce > Aktuality > Vyúčtování stravného a snížení úplaty za předškolní vzdělávání

Vyúčtování stravného a snížení úplaty za předškolní vzdělávání

v příloze je k dispozici pod variabilním symbolem vyúčtování stravného k měsíci únor 2020. Přeplatky byly automaticky převedeny do dalšího pololetí a budou vráceny na konci školního roku. Pokud budete chtít vrátit přeplatek již nyní, napište e-mail paní Ing. Haně Formánkové:

formankova-hanka@seznam.cz

Vzhledem k mimořádné situaci prosím o pozastavení záloh na stravné a platby školného až do odvolání. Úplata za předškolní vzdělávání za měsíc březen se snižuje na poměrnou částku 608,- Kč, za měsíc duben a případně další měsíce, kdy nebude probíhat vzdělávání na mateřské škole, úplata nevzniká. Bližší informace viz příloha. Zároveň ale prosím všechny rodiče, aby dorovnali případné nedoplatky.

Alice Hozmanová, ředitelka MŠ