Úvod > O školce > Aktuality > Informace pro rodiče

s ohledem na stávající situaci prosíme o trpělivost. Zatím nelze přesně sdělit, zda a v jakém režimu by se mateřská škola do konce školního roku otevřela. Čekáme na pokyny ministerstva zdravotnictví a školství, které by měly být koncem dubna zveřejněny (jedná se především o zajištění hygienických podmínek a stravování ve školní jídelně). Stávající situace je intenzivně řešena ve spolupráci se zřizovatelem. V sekcích jednotlivých tříd jsou pravidelně doplňované činnosti s dětmi na procvičování a přípravu na školu tak, jak byly plánované.

Vzhledem k epidemiologické situaci se neuskuteční následující akce:

• Výjezd na školku v přírodě (o způsobu vrácení záloh probíhá jednání s CK Pragotour Plus viz vyjádření CK). Vyjádření CK.pdf
  • Plavecká výuka (řešíme vrácení poměrné částky za plaveckou výuku a dopravu).
  • Kurz bruslení (po projednání s panem Obrem by měla být vrácena všem rodičům poměrná částka za neuskutečněné lekce).
  • Agentura „Kroužky“ se individuálně spojí s rodiči.

Vzkaz od paní starostky: Dezinfekce pro domácnosti je k dispozici na radnici, veškeré pokyny k vyzvednutí naleznete na webových stránkách MČ.

Děkujeme za pochopení, za celý kolektiv MŠ přeji pevné zdraví, hodně sil a dětem posíláme spoustu pozdravů.

Alice Hozmanová