Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Omezený provoz mateřské školy bude až do odvolání pouze na hlavní budově

Omezený provoz mateřské školy bude až do odvolání pouze na hlavní budověOmezený provoz mateřské školy bude až do odvolání pouze na hlavní budově, v provozu zůstávají dvě třídy.

Vážení rodiče,

v souvislosti s šířením koronaviru Vás žádáme, abyste do mateřské školy umístili své dítě jen v případě, že ve svém zaměstnání zajišťujete kritickou infrastrukturu státu nebo jste rodič samoživitel a nemáte možnost zajistit péči o své dítě jiným způsobem. Mateřská škola prozatím zůstává otevřená pro zajištění péče o děti těchto rodičů. Ostatní žádáme, aby své dítě z důvodu ochrany zdraví dětí a personálu do školky nedávali.

Vzhledem k tomu, že se situace neustále vyvíjí, sledujte webové stránky mateřské školy, kde budou průběžné informace k aktuální situaci.

Děkujeme za pochopení