Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Výskyt onemocnění COVID 19 v MŠ

Výskyt onemocnění COVID 19 v MŠVážení rodiče,

upozorňuji na výskyt onemocnění COVID 19 v mateřské škole (pozitivně testovaný provozní personál).  Na základě konzultace a sdělení HSHMP není nutné v mateřské škole zavádět karanténní opatření. Poslední kontakt byl 18.1. 2021. Po celou dobu měl provozní personál roušky a nedocházelo k přímému kontaktu s dětmi. Prosím o sledování zdravotního stavu dětí minimálně po dobu 10 dnů od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou (tedy do 28.1. 2021). V případě klinických obtíží ihned telefonicky kontaktujte lékaře a sdělte mu, že děti byly v kontaktu s osobou, u které byla prokázána přítomnost SARS-CoV-2.

Informace se týká především těchto tříd: Berušky, Žabičky, Medvídci a Veverky.