Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Pokyny k nástupu dětí do mateřské školy

Pokyny k nástupu dětí do mateřské školyVážení rodiče,

z důvodu stávající epidemiologické situace naleznete v příloze několik preventivních opatření, které je nezbytné dodržovat při nástupu do mateřské školy: Pokyny_k_nastupu_deti.pdf

Další informace se týká zabezpečení mateřské školy čipovým přístupovým systémem. V úterý 8. 9. budou všem zákonným zástupcům předány čipy na hlavní budově (sborovna v 1. patře) od 6:30 do 8:30 hod. Na jednu rodinu připadnou dva čipy. Vratnou zálohu 200,- Kč za jeden čip zaplatíte převodem na účet mateřské školy do 20. 9.  pod variabilním číslem, které jste obdrželi pro platbu školného a stravného. Bližší informace obdržíte při předání čipů.

Přejeme všem dětem dobrý start do školky, spoustu zábavy a hodně kamarádů :-).